سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش

وقتی چیزی زیر سوال می‌رود، کار معقولانه آن است که جواب را پیدا کنیم..(یوجین وولوخ)

انتشارات سازمان مديريت فرا
  صفحه اصلي سازمان مديريت فرا
  درباره مديريت فرا و نشر فرا
  كانون نشر و مديريت فرا
  اخبار نشر و مديريت فرا
  ارتباط با سازمان مديريت و نشر فرا
  شرايط و مقررات سايت / انتقادات و پيشنهادات
  فرم عضويت در سايت فرا
  فرم اشتراك آنلاين ماهنامه گزيده مديريت
  درگاه پرداخت اينترنتي آنلاين سازمان فرا
  خلاصه كتابهاي انتشارات مديريت فرا
  روزنامه های امروز

جستجو در سايت فرا :
چنانچه در عبارت مورد جستجو حرف ی وجود دارد از ی فارسی و ِي عربی استفاده نمایید.
جستجوي پيشرفته:


پذيرش اعضا

شناسه

 
 

رمز عبور

 
 
ذخيره شود
 

 
 

  معرفی ماهنامه شماره 162 گزیده مدیریت در روزنامه جهان اقتصاد

معرفی ماهنامه «ماهنامه گزیده مدیریت شماره 162 »...
شماره بهمن ماه ماهنامه گزیده مدیریت که برگردان همزمان نشریه Harvard business review نشریه برگزیده جهان مدیریت است، منتشر شد.

روزنامه جهان اقتصاد/گروه فرهنگ و هنر: این شماره ماهنامه به شما مي آموزد كه «ایده ‏ها»، «کسب و کار» را دگرگون می‏ کنند. در گزیده مدیریت ایده‏ های ناب را خواهید یافت.

شماره بهمن ماه ماهنامه گزیده مدیریت که برگردان همزمان نشریه Harvard business review نشریه برگزیده جهان مدیریت است، منتشر شد.

«ایده ‏بان» نخستین بخش این ماهنامه است که این شماره به مطلبی از کارول دوئک اختصاص دارد. «چگونه شرکت ها می‏ توانند از ذهنیت رشد بهره ببرند» با ترجمه علی سینا قدس، به بررسی این مطلب می‎پردازد که چگونه یک مفهوم کلیدی روانشناسی در سازمان‏ ها نیز کاربرد پیدا می‏ کند. برای مثال کارکنان در شرکتی با ذهنیت رشد 47 درصد بیشتر احتمال دارد بگویند همکارانشان قابل اعتماد هستند و یا بگویند شرکت از نوآوری حمایت می‏ کند.

از دیگر بخش های این ماهنامه می‏توان به بخش ایده کلان اشاره کرد؛ ایده کلان با مقاله‎ای با عنوان رهبرانی برای بلند مدت به این نکته اشاره دارد که تاثیرگذاری یک مدیرعامل خوب تنها عملکرد سرمایه‏گذاری نیست و هدایت یک شرکت و ایجاد ارزش بستگی به عواملی چون چشم‏انداز استراتژیک، اصالت و برنامه‏ریزی بلند مدت دارد. این مقاله را مریم بیدمشگی‏پور ترجمه کرده است.

همچنین در این بخش، گزارش «چرا مهندس‏ ها رهبران بزرگی می‏ شوند؟» می گوید، 24 نفر از یکصد نفر فهرست بهترین مدیران عامل دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی هستند.

همچنین خوانندگان می‏ توانند، قسمت سوم داستان دنباله‏ دار، «دوهمزاد، دو رهبر» نوشته نگار سرلک را در این شماره دنبال کنند.

از دیگر مقالات ترجمه شده شماره بهمن ماه می‏توان به مقاله «علم خود را به کسب و کار تبدیل کنید» ترجمه سارا پنجی‏زاده اشاره کرد. این مقاله به این نکته اشاره می کند، مخترعین و شرکت ها در هنگام تجاری سازمان ابداعات علمی با چندین دام مرگ بار روبرو می‏ شوند و این مقاله شیوه پرهیز از افتادن در این دام‏ها را معرفی می‏ کند.

«کجا به دنبال بینش باشیم» با ترجمه رامک فداییان که هفت مکان برای جستجو ایده ‏های جدید را معرفی می‏ کند و «آیا کسب و کار را باید با سیاست درآمیخت؟» ترجمه دکتر یحیی کمالی که به بررسی چالش های ناشی از کمک‏ های مالی انتخاباتی را بررسی می‏ کند، از دیگر گزارش‏ های منتشر شده در ماهنامه گزیده مدیریت است.

قابل توجه خوانندگان آن که ماهنامه گزیده مدیریت در فروردین ماه به ویژه نامه «مدیریت در ایران» اختصاص دارد. این ماهنامه به مدیر مسئولی، دكتر فریبا لطیفی از انتشارات فرا به قیمت 7000  تومان در دسترس علاقه‏ مندان قرار گرفته است.


مرجع: روزنامه جهان اقتصاد
آخرین اخبار فرا
- انتشار كتاب « برون‌سپاری »
- انتشار كتاب « نود روز نخست »
- انتشار كتاب «تا بی‌کران توانمندی‌‌ها »
- انتشار كتاب «چهار فرمول جادویی فروش»
- انتشار كتاب «کشتی را هدایت کن»


تمام حقوق مادي و معنوي مطالب اين سايت براي «سازمان مديريت فرا» محفوظ است
Powered By Azadi Network