سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش

هنوز هم مبنای اقدامات مدیریتی حاکم بر اغلب سازمان‏ها مجموعه‏ای از اصول نخ‏نماست که ردشان را در سحرگاه انقلاب صنعتی می‏توان یافت. .(گری همل)

انتشارات سازمان مديريت فرا
  صفحه اصلي سازمان مديريت فرا
  درباره مديريت فرا و نشر فرا
  كانون نشر و مديريت فرا
  اخبار نشر و مديريت فرا
  ارتباط با سازمان مديريت و نشر فرا
  شرايط و مقررات سايت / انتقادات و پيشنهادات
  فرم عضويت در سايت فرا
  فرم اشتراك آنلاين ماهنامه گزيده مديريت
  درگاه پرداخت اينترنتي آنلاين سازمان فرا
  خلاصه كتابهاي انتشارات مديريت فرا
  روزنامه های امروز

جستجو در سايت فرا :
چنانچه در عبارت مورد جستجو حرف ی وجود دارد از ی فارسی و ِي عربی استفاده نمایید.
جستجوي پيشرفته:


پذيرش اعضا

شناسه

 
 

رمز عبور

 
 
ذخيره شود
 

 
 

  معرفی کتاب رازهای بزرگی در روزنامه جهان اقتصاد

روزنامه جهان اقتصاد: نگاهی به  کتاب «رازهای بزرگی»
کتاب «رازهای بزرگی» مجموعه ای با ارزش از پند و اندرزهای مدیران برجسته و کارآفرینان بزرگ جهان می باشد که به همت ویراستاران مجله ی فورچون گرآوری و توسط فضل اله امینی ترجمه شده است.اندرزهایی از مدیران برجسته و کارآفرینان جهان

گروه فرهنگ وهنر:  بسیار شنیده ایم که «تجربه بهترین آموزگار است» ولی می دانیم که تجربه، رایگان به دست نمی آید و گاه برای کسب یک تجربه هزینه سنگینی باید بپردازیم. لذا شاید آموختن از تجربیات بزرگان و بلندپروازان دنیای کسب و کار می تواند رمز و رازهای بزرگی را در این زمینه به ما بیاموزد، درس هایی که از کم مایگان و میان مایگان نتوان آموخت. در این کتاب ده ها مدیر موفق که توانسته اند سازمان های بزرگی را رهبری کنند، رازهای موفقیت خود را با خوانندگان در میان می گذارند. آنان به ناپایداری و تغییرات پرشتاب جهانی که در آن زندگی می کنیم اشاره می کنند و این که برای پیروز بودن در جهان کسب و کار امروز باید سریع بود و همراهی کارکنانی قابل و شایسته لازم است. کارکنانی که سازگاری و توانایی رویارویی با تغییرات را داشته و قادرند نوآورانه پاسخگوی نیازهای مشتریان و بازار باشند.
در فرازهایی از این کتاب آمده است: آن‏چه سبب می‏شود رهبر خوبی از کار درآییم، داشتن ذهن باز، داشتن اشتیاق برای پرسیدن، نصیحت پذیر بودن، نشان دادن حس فروتنی، و نشاندن افراد مناسب بر جایگاه مناسب است. همچنین، وقتی دنبال جانشین می‏گردید، دنبال کسی مثل خودتان نگردید. بلکه باید جلوتر را ببینید و کسی را پیدا کنید که با محیط و شرایط آینده سازگار باشد، نه با محیط و شرایطی که خوتان در آن رشد کرده و بزرگ شده اید.
سازمان فرهنگی فرا خواندن این کتاب ارزشمند را به همه آنانی که رویای بزرگی دارند پیشنهاد می کند. همه مدیران و رهبرانی که سازمانشان را بزرگ می خواهند و همه ایرانیانی که بزرگی ایران زمین دغدغه روز و شب شان است.کتاب "رازهای بزرگی" با قیمت 16500 تومان در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
مرجع: روزنامه جهان اقتصاد
آخرین اخبار فرا
- انتشار كتاب « معجزه رهبری شما »
- انتشار كتاب « با دشمنان، مدارا »
- انتشار كتاب « برون‌سپاری »
- انتشار كتاب « نود روز نخست »
- انتشار كتاب «تا بی‌کران توانمندی‌‌ها »


تمام حقوق مادي و معنوي مطالب اين سايت براي «سازمان مديريت فرا» محفوظ است
Powered By Azadi Network