سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش سايت مديريت فرا، مشاوره آموزش

نخستین گام این است که بپذیریم سالم ساختن سازمان، مثل بسیاری دیگر از جنبه‌های موفقیت، در عالم نظر ساده، اما در عمل دشوار است..(پاتریک لنچیونی)

انتشارات سازمان مديريت فرا
  صفحه اصلي سازمان مديريت فرا
  درباره مديريت فرا و نشر فرا
  كانون نشر و مديريت فرا
  اخبار نشر و مديريت فرا
  ارتباط با سازمان مديريت و نشر فرا
  شرايط و مقررات سايت / انتقادات و پيشنهادات
  فرم عضويت در سايت فرا
  فرم اشتراك آنلاين ماهنامه گزيده مديريت
  درگاه پرداخت اينترنتي آنلاين سازمان فرا
  خلاصه كتابهاي انتشارات مديريت فرا
  روزنامه های امروز

جستجو در سايت فرا :
چنانچه در عبارت مورد جستجو حرف ی وجود دارد از ی فارسی و ِي عربی استفاده نمایید.
جستجوي پيشرفته:


پذيرش اعضا

شناسه

 
 

رمز عبور

 
 
ذخيره شود
 

 
 


رزومه دکتر غلامرضا کیانی:

دكتر غلامرضا كياني

غلامرضا كياني، مدير عامل سازمان مديريت‌فرا و استاد مدعو دانشگاههاي تهران ، صنعتي شريف و الزهرا مي باشد. وي ليسانس خود را در رشته مهندسي برق و فوق ليسانس خود را در مديريت سيستم ها و دكتري خود را در زمينه مديريت استراتژيك از دانشگاه برونل انگلستان دريافت كرده است.
دكتر كياني بورسيه دولت آلبرتا كانادا در شصت و هفتمين برنامه مديريت استراتژيك مديران ارشد كانادا در دانشكده مديريت بنف بوده است.
سابقه تجربي دكتر كياني در زمينه مديريت به اواخر دهه 1350 باز ميگردد. وي طي اين مدت مسئوليت هاي اجرايي متعددي از جمله مديريت عامل سازمان مديريت صنعتي و شركت صنعتي بوتان را بر عهده داشته است. دكتر كياني بيش از 20 سال سابقه تدريس و مشاوره در حوزه مديريت و مباحث مرتبط با استراتژي دارد.
ايشان مشاور عالي شركتهاي متعددي از جمله كشتيراني جمهوري اسلامي ايران، گروه صنعتي سديد، شركت صنعتي بوتان، شركت نفت بهران، نفت پاسارگاد، سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، شركت سايپا ديزل و شركت زامياد در زمينه استراتژي بوده و يا در حال حاضر نيز مي باشد.
وي مقالات متعددي در مجلات علمي داخل و خارج از كشور منتشر كرده است. كتاب استراتژي اثربخش كه از كتابهاي برگزيده نهمين دوره كتاب سال دانشجويي مي باشد و همچنين كتاب تفكر استراتژيك نيز از تاليفات ايشان به شمار مي آيد


تمام حقوق مادي و معنوي مطالب اين سايت براي «سازمان مديريت فرا» محفوظ است
Powered By Azadi Network